• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 mei. 08:30SV Unitas'59 JO9-1 - Geldrop JO9-1Sportpark Bokt
    21 mei. 08:45Geldrop JO8-3 - ELI JO8-2Sportpark De Kievit
    21 mei. 08:45Geldrop JO8-1 - SBC JO8-2JMSportpark De Kievit
    21 mei. 08:45Geldrop JO9-7JM - Woenselse Boys JO9-3Sportpark De Kievit
    21 mei. 08:45Geldrop JO9-2 - Sparta'25 JO9-1Sportpark De Kievit
    21 mei. 08:45Geldrop JO9-3 - SV Unitas'59 JO9-3JMSportpark De Kievit
    21 mei. 09:00Geldrop JO7-1JM - DBS JO7-3Sportpark De Korze
    21 mei. 09:00Geldrop JO7-4 - Mifano JO7-3Sportpark Molenven
    21 mei. 09:00Geldrop JO7-3JM - Braakhuizen JO7-1Sportpark De Kievit
    21 mei. 09:00Best Vooruit JO8-1 - Geldrop JO8-2Sportpark de Leemkuilen
    21 mei. 09:00S.V. Brandevoort JO11-2 - Geldrop JO11-2JMsportpark Brandevoort
    21 mei. 09:10Geldrop JO7-1JM - SV Unitas'59 JO7-3Sportpark De Korze
    21 mei. 09:10Geldrop JO7-3JM - RPC JO7-5Sportpark De Kievit
    21 mei. 09:10S.V. Brandevoort JO7-2 - Geldrop JO7-4Sportpark Molenven
    21 mei. 09:15Schijndel/DE WIT JO10-1 - Geldrop JO10-3JMSportpark Zuideinderpark
    21 mei. 09:20Geldrop JO7-4 - Stiphout Vooruit JO7-2Sportpark Molenven
    21 mei. 09:20Rood Wit V JO7-2 - Geldrop JO7-1JMSportpark De Korze
    21 mei. 09:20S.V. Brandevoort JO7-4 - Geldrop JO7-3JMSportpark De Kievit
    21 mei. 09:30SJVV JO9-3JM - Geldrop JO9-5Sportpark De Dreef
    21 mei. 09:30SJVV JO9-2JM - Geldrop JO9-6JMSportpark De Dreef
    21 mei. 09:30DVS JO10-4JM - Geldrop JO10-5JMSportpark De Aalstervelden
    21 mei. 09:45RKSV Nuenen JO11-3 - Geldrop JO11-4JMSportpark de Oude Landen
    21 mei. 10:00Geldrop MO15-1 - Rhode/VSB MO15-1Sportpark De Kievit
    21 mei. 10:00Geldrop JO10-4 - SJO Juventud JO10-1JMSportpark De Kievit
    21 mei. 10:00Geldrop JO10-1 - SV Unitas'59 JO10-3Sportpark De Kievit
    21 mei. 10:00Geldrop JO10-2 - S.V. Tongelre JO10-1JMSportpark De Kievit
    21 mei. 10:00Geldrop JO11-5 - ZSC JO11-1JMSportpark De Kievit
    21 mei. 10:00Geldrop JO11-1 - MVV'58 JO11-1Sportpark De Kievit
    21 mei. 10:00Marvilde JO12-1 - Geldrop JO12-2Sportpark Jongelingsveld
    21 mei. 10:15RPC JO9-4 - Geldrop JO9-4Sportpark De Heihoef
    21 mei. 10:30Rood Wit'62 JO13-3 - Geldrop JO13-3Sportpark de Rijpel
    21 mei. 10:30DVS JO11-3JM - Geldrop JO11-3Sportpark De Aalstervelden
    21 mei. 11:15SV Unitas'59 JO12-5 - Geldrop JO12-4Sportpark Bokt
    21 mei. 11:30Geldrop JO13-2 - SV De Braak JO13-2Sportpark De Kievit
    21 mei. 11:30Geldrop JO12-1 - RPC JO12-1Sportpark De Kievit
    21 mei. 11:30Geldrop JO12-3JM - EMK JO12-1Sportpark De Kievit
    21 mei. 11:30Geldrop JO13-1 - Bekkerveld JO13-1Sportpark De Kievit
    21 mei. 11:30Sportclub Irene JO15-1 - Geldrop JO15-1Sportpark De Bakenbos
    21 mei. 11:45SBC JO12-7JM - Geldrop JO12-5JMSportpark Schuttersheide
    21 mei. 12:45S.V. Brandevoort JO14-3 - Geldrop JO14-2sportpark Brandevoort
    21 mei. 13:00Geldrop JO15-2 - FC Cranendonck JO15-1Sportpark De Kievit
    21 mei. 13:00Geldrop MO17-1 - SBC MO17-1Sportpark De Kievit
    21 mei. 13:00Geldrop JO14-1 - DVO JO14-2Sportpark De Kievit
    21 mei. 13:00Mifano JO17-2 - Geldrop JO17-2Sportpark De Ark
    21 mei. 13:15SV Valkenswaard JO15-2 - Geldrop JO15-4SV Valkenswaard
    21 mei. 13:15ZSV JO15-3JM - Geldrop JO15-3Sportpark De Kranenmortel
    21 mei. 14:30Geldrop JO7-2JM - SV Someren JO7-5Sportpark De Potacker
    21 mei. 14:30EMK JO19-2 - Geldrop JO19-4Sportpark Wettenseind
    21 mei. 14:40DBS JO7-8 - Geldrop JO7-2JMSportpark De Potacker
    21 mei. 14:50Geldrop JO7-2JM - Sterksel JO7-1Sportpark De Potacker
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 mei.Geldrop 9 - Braakhuizen 56 - 4
    17 mei.SV De Braak JO12-3 - Geldrop JO12-3JM11 - 5
    15 mei.Geldrop 1 - BSV Limburgia/Kamerland 13 - 1
    15 mei.Geldrop 8 - S.V. Tongelre 41 - 0
    15 mei.Geldrop 6 - Dommelen 31 - 4
    15 mei.DOSL 2 - Geldrop 30 - 0
    15 mei.Geldrop VR1 - ST Eindse Boys/Merefeldia VR15 - 3