• Programma

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamNiveauStatusDetails
    24-09-2020 18:30EMK JO17-2Geldrop JO17-3Groep 6 34Te spelen
    26-09-2020 15:00Geldrop JO19-1Orion JO19-1Divisie 3 CTe spelen
    26-09-2020 15:00Geldrop JO19-2Rood Wit'62 JO19-11e klasse 06Te spelen
    26-09-2020 15:00Stiphout Vooruit JO19-2Geldrop JO19-32e klasse 22Te spelen
    26-09-2020 14:30EMK JO19-2Geldrop JO19-43e klasse 17Te spelen
    26-09-2020 15:00Margriet JO17-1Geldrop JO17-1Divisie 6 CTe spelen
    26-09-2020 15:00Geldrop JO17-2SBC JO17-5G3e klasse 14Te spelen
    26-09-2020 13:00EMK JO17-2Geldrop JO17-33e klasse 14Te spelen
    26-09-2020 15:15Bruheze JO17-2Geldrop JO17-44e klasse 12Te spelen
    26-09-2020 13:00Geldrop JO17-5SV De Braak JO17-44e klasse 12Te spelen
    26-09-2020 15:00Geldrop JO17-6RKSV Heeze JO17-24e klasse 07Te spelen
    26-09-2020 13:15Gemert JO15-1Geldrop JO15-1Divisie 5 BTe spelen
    26-09-2020 12:15RKSV Nuenen JO15-5Geldrop JO15-23e klasse 06Te spelen
    26-09-2020 13:15Mierlo Hout JO15-4Geldrop JO15-34e klasse 11Te spelen
    26-09-2020 14:00Berghem Sport JO14-1Geldrop JO14-1Hoofdklasse BTe spelen
    26-09-2020 13:00RPC JO14-2Geldrop JO14-24e klasse 02Te spelen
    26-09-2020 13:00Geldrop JO14-3S.V. Brandevoort JO14-34e klasse 04Te spelen
    26-09-2020 11:30Geldrop JO13-1Sparta'25 JO13-1GHoofdklasse ETe spelen
    26-09-2020 11:30Blauw Geel'38/JUMBO JO13-2Geldrop JO13-21e klasse 05Te spelen
    26-09-2020 11:30Geldrop JO13-3SSE JO13-14e klasse 14Te spelen
    26-09-2020 11:30Geldrop JO13-4Best Vooruit JO13-35e klasse 03Te spelen
    26-09-2020 11:30Mierlo Hout JO12-1Geldrop JO12-11e klasse 07Te spelen
    26-09-2020 10:15SBC JO12-6Geldrop JO12-24e klasse 29Te spelen
    26-09-2020 11:30Geldrop JO12-3DVS JO12-34e klasse 16Te spelen
    26-09-2020 10:00Geldrop JO11-1SV De Braak JO11-1Hoofdklasse 03Te spelen
    26-09-2020 10:15Brabantia JO11-1Geldrop JO11-21e klasse 06Te spelen
    26-09-2020 10:00Deurne JO11-2Geldrop JO11-32e klasse 04Te spelen
    26-09-2020 10:00Geldrop JO11-4GSV Unitas'59 JO11-54e klasse 03Te spelen
    26-09-2020 11:30RKVVO JO11-4Geldrop JO11-55e klasse 30Te spelen
    26-09-2020 10:00Geldrop JO11-6Maarheeze JO11-25e klasse 20Te spelen
    26-09-2020 10:00SV Someren JO10-1Geldrop JO10-1Hoofdklasse 07Te spelen
    26-09-2020 10:00Geldrop JO10-2SV Someren JO10-21e klasse 14Te spelen
    26-09-2020 09:00Rood Wit'62 JO10-3Geldrop JO10-34e klasse 52Te spelen
    26-09-2020 10:00Geldrop JO10-4ZSV JO10-3G4e klasse 53Te spelen
    26-09-2020 10:00Geldrop JO10-5Brabantia JO10-74e klasse 49Te spelen
    26-09-2020 08:45Geldrop JO9-1UNA JO9-1Hoofdklasse 07Te spelen
    26-09-2020 09:00DBS JO9-1Geldrop JO9-21e klasse 09Te spelen
    26-09-2020 08:30RKSV Nuenen JO9-5Geldrop JO9-34e klasse 26Te spelen
    26-09-2020 09:00DBS JO9-8Geldrop JO9-45e klasse 28Te spelen
    26-09-2020 08:45Geldrop JO9-5Rood Wit'67/Plus JO9-1G5e klasse 31Te spelen
    26-09-2020 08:45Geldrop JO8-1Someren JO8-1GHoofdklasse 05Te spelen
    26-09-2020 08:30SV Unitas'59 JO8-2Geldrop JO8-21e klasse 07Te spelen
    26-09-2020 08:45Geldrop JO8-3S.V. Brandevoort JO8-34e klasse 45Te spelen
    26-09-2020 08:45Geldrop JO8-4GRPC J08-4G4e klasse 49Te spelen
    26-09-2020 09:00EMK JO8-2GGeldrop JO8-54e klasse 44Te spelen
    26-09-2020 12:00RPC JO7-1Geldrop JO7-1G1e klasse 102Te spelen
    26-09-2020 12:20S.V. Brandevoort JO7-1Geldrop JO7-1G1e klasse 102Te spelen
    26-09-2020 12:40Geldrop JO7-1GS.V. Brandevoort JO7-41e klasse 102Te spelen
    26-09-2020 08:45Geldrop JO7-2SV Unitas'59 JO7-21e klasse 100Te spelen
    26-09-2020 09:05Geldrop JO7-2RPC JO7-31e klasse 100Te spelen
    26-09-2020 09:25Woenselse Boys JO7-1Geldrop JO7-21e klasse 100Te spelen
    26-09-2020 15:00Geldrop MO19-1Bergeijk MO19-12e klasse 5Te spelen
    26-09-2020 12:45SV Budel MO15-2Geldrop MO15-13e klasse 4Te spelen
    26-09-2020 16:45Geldrop VE1Brabantia VE1Te spelen
    27-09-2020 14:30SSS'18Geldrop1e klasse DTe spelen
    27-09-2020 11:30Geldrop 2ODC 2Hoofdklasse HKTe spelen
    27-09-2020 11:30Geldrop 3Brabantia 33e klasse FTe spelen
    27-09-2020 10:00SV Budel 3Geldrop 44e klasse 412Te spelen
    27-09-2020 10:30Geldrop 5Tongelre 35e klasse 523Te spelen
    27-09-2020 12:30Geldrop 6SV Unitas'59 55e klasse 522Te spelen
    27-09-2020 12:30Geldrop 7Oirschot Vooruit 55e klasse 520Te spelen
    27-09-2020 10:00Pusphaira 9Geldrop 86e klasse 647Te spelen
    27-09-2020 12:00EFC VR1Geldrop VR13e klasse FTe spelen
    27-09-2020 12:00Beerse Boys VR4Geldrop VR25e klasse 859Te spelen
    03-10-2020 15:00Geldrop JO19-1Wittenhorst JO19-1Divisie 3 CTe spelen
    03-10-2020 15:00Geldrop JO19-2Bruheze JO19-11e klasse 06Te spelen
    03-10-2020 14:00MVC JO19-1Geldrop JO19-32e klasse 22Te spelen
    03-10-2020 15:15Bruheze JO19-2Geldrop JO19-43e klasse 17Te spelen
    03-10-2020 13:00Theole JO17-1Geldrop JO17-1Divisie 6 CTe spelen
    03-10-2020 15:00Geldrop JO17-2SBC JO17-43e klasse 14Te spelen
    03-10-2020 13:00Wilhelmina Boys JO17-3Geldrop JO17-33e klasse 14Te spelen
    03-10-2020 14:30Sparta'25 JO17-3Geldrop JO17-44e klasse 12Te spelen
    03-10-2020 13:00Geldrop JO17-5Mifano JO17-4G4e klasse 12Te spelen
    03-10-2020 15:00Geldrop JO17-6SVSH JO17-14e klasse 07Te spelen
    03-10-2020 12:45SV Unitas'59 JO15-1GGeldrop JO15-1Divisie 5 BTe spelen
    03-10-2020 13:00Geldrop JO15-2SV Unitas'59 JO15-33e klasse 06Te spelen
    03-10-2020 13:15SV Valkenswaard JO15-5Geldrop JO15-34e klasse 11Te spelen
    03-10-2020 11:30Zwaluw VFC JO14-1Geldrop JO14-1Hoofdklasse BTe spelen
    03-10-2020 13:00Oirschot Vooruit JO14-1Geldrop JO14-24e klasse 02Te spelen
    03-10-2020 12:15DBS JO14-4Geldrop JO14-34e klasse 04Te spelen
    03-10-2020 11:30Geldrop JO13-1Olympia'18 JO13-1Hoofdklasse ETe spelen
    03-10-2020 11:30DVG JO13-1GGeldrop JO13-21e klasse 05Te spelen
    03-10-2020 11:00RKSV Nuenen JO13-4Geldrop JO13-34e klasse 14Te spelen
    03-10-2020 11:30Geldrop JO13-4S.V. Brandevoort JO13-4G5e klasse 03Te spelen
    03-10-2020 11:30Geldrop JO12-1Brabantia JO12-11e klasse 07Te spelen
    03-10-2020 10:00Best Vooruit JO12-3Geldrop JO12-24e klasse 29Te spelen
    03-10-2020 10:00SV Valkenswaard JO12-4Geldrop JO12-34e klasse 16Te spelen
    03-10-2020 10:30SJVV JO11-1GGeldrop JO11-1Hoofdklasse 03Te spelen
    03-10-2020 08:30S.V. Brandevoort JO11-1Geldrop JO11-21e klasse 06Te spelen
    03-10-2020 10:00Geldrop JO11-3Gemert JO11-32e klasse 04Te spelen
    03-10-2020 10:15SBC JO11-4GGeldrop JO11-4G4e klasse 03Te spelen
    03-10-2020 10:00Geldrop JO11-5DBS JO11-65e klasse 30Te spelen
    03-10-2020 10:00Olympia Boys JO11-1GGeldrop JO11-65e klasse 20Te spelen
    03-10-2020 10:00s.v. Laar JO10-1Geldrop JO10-1Hoofdklasse 07Te spelen
    03-10-2020 10:00Geldrop JO10-2SV De Braak JO10-11e klasse 14Te spelen
    03-10-2020 09:45RKSV Nuenen JO10-3Geldrop JO10-34e klasse 52Te spelen
    03-10-2020 10:00Geldrop JO10-4Sterksel JO10-14e klasse 53Te spelen
    03-10-2020 10:00Geldrop JO10-5Tongelre JO10-1G4e klasse 49Te spelen
    03-10-2020 08:30SV Unitas'59 JO9-2Geldrop JO9-1Hoofdklasse 07Te spelen
    03-10-2020 08:45Woenselse Boys JO9-1Geldrop JO9-21e klasse 09Te spelen