• Programma

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamNiveauStatusDetails
    22-01-2022 AFGELASTAcht JO15-3Geldrop JO15-3Groep 7 04Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO13-2FC Oda JO13-22e klasse (3e fase) 21Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTDBS JO13-4Geldrop JO13-34e klasse (3e fase) 26Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO12-1Willem II JO12-1Hoofdklasse (3e fase) 01Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO12-2RKSV Nuenen JO12-21e klasse (3e fase) 09Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTWaalre JO12-1Geldrop JO12-3JM4e klasse (3e fase) 13Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTWoenselse Boys JO12-2Geldrop JO12-44e klasse (3e fase) 03Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTSV Unitas'59 JO12-7JMGeldrop JO12-5JM5e klasse (3e fase) 10Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTSBC JO11-1Geldrop JO11-1Hoofdklasse (3e fase) 01Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO11-2JMSparta'25 JO11-2JM2e klasse (3e fase) 12Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO11-3RPC JO11-4JM3e klasse (3e fase) 35Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTMarvilde JO11-2Geldrop JO11-4JM3e klasse (3e fase) 08Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTSV Someren JO11-4JMGeldrop JO11-55e klasse (3e fase) 05Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTWilhelmina Boys JO10-1Geldrop JO10-1Hoofdklasse (3e fase) 02Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO10-2RKSV Nuenen JO10-21e klasse (3e fase) 06Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO10-3JMS.V. Brandevoort JO10-33e klasse (3e fase) 03Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGemert JO10-5Geldrop JO10-43e klasse (3e fase) 39Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO10-5JMSV De Braak JO10-55e klasse (3e fase) 03Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTMierlo Hout JO9-1Geldrop JO9-1Hoofdklasse (3e fase) 3Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTS.V. Brandevoort JO9-1Geldrop JO9-21e klasse (3e fase) 19Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTWoenselse Boys JO9-1Geldrop JO9-33e klasse (3e fase) 21Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO9-4NWC JO9-54e klasse (3e fase) 46Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO9-5Mierlo Hout JO9-44e klasse (3e fase) 48Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO9-6JMMifano JO9-3JM4e klasse (3e fase) 30Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTSV Unitas'59 JO8-2Geldrop JO8-12e klasse (3e fase) 25Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO8-2DBS JO8-22e klasse (3e fase) 24Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO8-3Acht JO8-55e klasse (3e fase) 20Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO7-1JMWoenselse Boys JO7-11e klasse (3e fase) 50Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTSJO Juventud JO7-2Geldrop JO7-1JM1e klasse (3e fase) 50Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO7-1JMRPC JO7-51e klasse (3e fase) 50Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTS.V. Tongelre JO7-1Geldrop JO7-2JM1e klasse (3e fase) 31Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTS.V. Tongelre JO7-2Geldrop JO7-2JM1e klasse (3e fase) 31Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO7-2JMRPC JO7-31e klasse (3e fase) 31Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTStiphout Vooruit JO7-2Geldrop JO7-3JM1e klasse (3e fase) 35Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO7-3JMMifano JO7-21e klasse (3e fase) 35Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTRPC JO7-1Geldrop JO7-3JM1e klasse (3e fase) 35Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTRPC JO7-2Geldrop JO7-41e klasse (3e fase) 22Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTWoenselse Boys JO7-2Geldrop JO7-41e klasse (3e fase) 22Afgelast
    22-01-2022 AFGELASTGeldrop JO7-4SV Unitas'59 JO7-41e klasse (3e fase) 22Afgelast
    22-01-2022 10:00JO10-1RKSV Heeze JO10-1Te spelen
    22-01-2022 11:30Geldrop JO13-1sv Blerick JO13-1Te spelen
    22-01-2022 15:00Geldrop JO17-1Brandevoort JO17-1Te spelen
    23-01-2022 12:30Geldrop 1Sparta 25-1Te spelen
    23-01-2022 12:30Geldrop 2Sparta 25-2Te spelen
    29-01-2022 15:00Geldrop JO19-2Bladella JO19-22e klasse 10Te spelen
    29-01-2022 15:00Geldrop JO19-3JMRKSV Heeze JO19-23e klasse 10Te spelen
    29-01-2022 15:00Best Vooruit JO19-2Geldrop JO19-43e klasse 08Te spelen
    29-01-2022 13:00Geldrop JO17-2SV Unitas'59 JO17-3JM3e klasse 08Te spelen
    29-01-2022 15:00Geldrop JO17-3Bladella JO17-23e klasse 13Te spelen
    29-01-2022 14:30Maliskamp JO16-1Geldrop JO16-24e klasse 02Te spelen
    29-01-2022 12:45SV Unitas'59 JO15-3Geldrop JO15-22e klasse 07Te spelen
    29-01-2022 13:00Geldrop JO15-3Deurne JO15-34e klasse 07Te spelen
    29-01-2022 13:00Geldrop JO15-4ONDO JO15-13e klasse 12Te spelen
    29-01-2022 13:00Tivoli JO14-1Geldrop JO14-13e klasse 5Te spelen
    29-01-2022 13:00Geldrop JO14-2Best Vooruit JO14-14e klasse 04Te spelen
    29-01-2022 12:15DBS JO13-3Geldrop JO13-22e klasse (3e fase) 21Te spelen
    29-01-2022 11:30Geldrop JO13-3DVS JO13-2JM4e klasse (3e fase) 26Te spelen
    29-01-2022 09:00VV Trinitas Oisterwijk JO12-1Geldrop JO12-1Hoofdklasse (3e fase) 01Te spelen
    29-01-2022 11:45ZSV JO12-1Geldrop JO12-21e klasse (3e fase) 09Te spelen
    29-01-2022 11:30Geldrop JO12-3JMGestel JO12-14e klasse (3e fase) 13Te spelen
    29-01-2022 11:30Geldrop JO12-4RKSV Nuenen JO12-34e klasse (3e fase) 03Te spelen
    29-01-2022 11:30Geldrop JO12-5JMNieuw Woensel JO12-35e klasse (3e fase) 10Te spelen
    29-01-2022 10:00Geldrop JO11-1Blauw Geel'38/JUMBO JO11-1Hoofdklasse (3e fase) 01Te spelen
    29-01-2022 08:30Gemert JO11-2Geldrop JO11-2JM2e klasse (3e fase) 12Te spelen
    29-01-2022 09:00DBS JO11-3Geldrop JO11-33e klasse (3e fase) 35Te spelen
    29-01-2022 10:00Geldrop JO11-4JMWaalre JO11-13e klasse (3e fase) 08Te spelen
    29-01-2022 10:00Geldrop JO11-5Tivoli JO11-25e klasse (3e fase) 05Te spelen
    29-01-2022 10:00Geldrop JO10-1SBC JO10-1Hoofdklasse (3e fase) 02Te spelen
    29-01-2022 09:30DVS JO10-1Geldrop JO10-21e klasse (3e fase) 06Te spelen
    29-01-2022 10:00SJO Juventud JO10-1JMGeldrop JO10-3JM3e klasse (3e fase) 03Te spelen
    29-01-2022 10:00Geldrop JO10-4Stiphout Vooruit JO10-33e klasse (3e fase) 39Te spelen
    29-01-2022 10:00Mierlo Hout JO10-3Geldrop JO10-5JM5e klasse (3e fase) 03Te spelen
    29-01-2022 08:45Geldrop JO9-2SV De Braak JO9-11e klasse (3e fase) 19Te spelen
    29-01-2022 08:45Geldrop JO9-3FC Eindhoven AV JO9-2JM3e klasse (3e fase) 21Te spelen
    29-01-2022 08:30Mierlo Hout MO9-1Geldrop JO9-44e klasse (3e fase) 46Te spelen
    29-01-2022 08:30RKSV Nuenen JO9-4Geldrop JO9-54e klasse (3e fase) 48Te spelen
    29-01-2022 08:30RKSV Nuenen JO9-3Geldrop JO9-6JM4e klasse (3e fase) 30Te spelen
    29-01-2022 08:45Geldrop JO8-1RKSV Nuenen JO8-12e klasse (3e fase) 25Te spelen
    29-01-2022 10:30Sparta'25 JO8-2Geldrop JO8-22e klasse (3e fase) 24Te spelen
    29-01-2022 10:15RPC JO8-5Geldrop JO8-35e klasse (3e fase) 20Te spelen
    29-01-2022 09:00Geldrop JO7-1JMWoenselse Boys JO7-11e klasse (3e fase) 50Te spelen
    29-01-2022 09:10SJO Juventud JO7-2Geldrop JO7-1JM1e klasse (3e fase) 50Te spelen
    29-01-2022 09:20Geldrop JO7-1JMBraakhuizen JO7-11e klasse (3e fase) 50Te spelen
    29-01-2022 09:00S.V. Tongelre JO7-1Geldrop JO7-2JM1e klasse (3e fase) 31Te spelen
    29-01-2022 09:10SV Unitas'59 JO7-5Geldrop JO7-2JM1e klasse (3e fase) 31Te spelen
    29-01-2022 09:20Geldrop JO7-2JMRPC JO7-31e klasse (3e fase) 31Te spelen
    29-01-2022 08:45Mierlo Hout JO7-2Geldrop JO7-3JM1e klasse (3e fase) 35Te spelen
    29-01-2022 08:55Geldrop JO7-3JMMifano JO7-21e klasse (3e fase) 35Te spelen
    29-01-2022 09:05RPC JO7-1Geldrop JO7-3JM1e klasse (3e fase) 35Te spelen
    29-01-2022 08:30SV Unitas'59 JO7-3Geldrop JO7-41e klasse (3e fase) 22Te spelen
    29-01-2022 08:40RPC JO7-2Geldrop JO7-41e klasse (3e fase) 22Te spelen
    29-01-2022 08:50Geldrop JO7-4SV Unitas'59 JO7-41e klasse (3e fase) 22Te spelen
    29-01-2022 13:00Bladella MO17-1Geldrop MO17-12e klasse 04Te spelen
    29-01-2022 09:45RKSV Nuenen MO15-1Geldrop MO15-12e klasse 03Te spelen
    30-01-2022 11:00Someren 3Geldrop 3Te spelen
    30-01-2022 12:00SV Unitas'59 6Geldrop 55e klasse 21Te spelen
    30-01-2022 12:30Geldrop 6RPC 55e klasse 24Te spelen
    30-01-2022 13:00Gestel 3Geldrop 75e klasse 23Te spelen
    30-01-2022 10:00Nederwetten 2Geldrop 86e klasse 58Te spelen
    30-01-2022 10:30Geldrop 9Nederwetten 36e klasse 56Te spelen