• Programma

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamNiveauStatusDetails
    22-01-2020 19:00Geldrop JO11-5Woenselse Boys JO11-34e klasse 13Te spelen
    25-01-2020 11:15SJO Helmondia-Mulo JO13-1Geldrop JO13-1Te spelen
    25-01-2020 12:15Wittenhorst JO15-1Geldrop JO15-1Te spelen
    25-01-2020 11:30JVC Cuijk JO14-1Geldrop JO14-1Hoofdklasse 2Te spelen
    25-01-2020 13:00Geldrop JO14-3SJO Juventud JO14-14e klasse 06Te spelen
    25-01-2020 10:15SV Reeshof JO12-1Geldrop JO12-1Groep 1 1Te spelen
    25-01-2020 10:15Woenselse Boys JO12-3Geldrop JO12-64e klasse 17Te spelen
    25-01-2020 10:00Geldrop JO11-1OJC ROSMALEN JO11-1Groep 1 1Te spelen
    25-01-2020 09:00Geldrop JO8-1SV Someren JO8-1Te spelen
    25-01-2020 09:00Geldrop JO9-1SV Someren JO9-1Te spelen
    25-01-2020 10:00Geldrop JO12-2Nuenen JO12-3Te spelen
    25-01-2020 11:30Geldrop JO12-5MGeldrop JO11-5Te spelen
    25-01-2020 11:30Geldrop JO14-2Geldrop JO15-3Te spelen
    25-01-2020 13:00Geldrop MO17-1Geldrop JO15-2Te spelen
    25-01-2020 13:00Geldrop JO17-1Sportclub Irene JO17-1Te spelen
    25-01-2020 13:30Geldrop JO19-2Rood Wit V JO19-2Te spelen
    25-01-2020 15:00Geldrop MO19-1Geldrop JO17-3Te spelen
    25-01-2020 15:00Geldrop JO17-4Geldrop JO17-5Te spelen
    25-01-2020 15:00Geldrop JO19-3Brabantia JO19-2Te spelen
    26-01-2020 10:30RKVV Bergeijk VR1Geldrop VR1Te spelen
    26-01-2020 11:00Mifano 2Geldrop 3Te spelen
    26-01-2020 14:30Geldrop 1Deurne 11e klasse DTe spelen
    26-01-2020 11:00Geldrop 2SC 't Zand 2Hoofdklasse ATe spelen
    26-01-2020 10:00Wilhelmina Boys 5Geldrop 45e klasse 520Te spelen
    29-01-2020 18:00Geldrop JO9-1FC Eindhoven JO9-1Te spelen
    01-02-2020 15:00Geldrop JO19-1RKSV Nuenen JO19-13e divisie CTe spelen
    01-02-2020 15:00Geldrop JO19-2DOSKO'32 JO19-13e klasse 09Te spelen
    01-02-2020 15:00Mierlo Hout JO19-2Geldrop JO19-33e klasse 14Te spelen
    01-02-2020 13:15Acht JO19-3Geldrop JO19-44e klasse 12Te spelen
    01-02-2020 14:45S.V. Brandevoort JO17-1Geldrop JO17-14e divisie DTe spelen
    01-02-2020 13:00Geldrop JO17-2FC Eindhoven AV JO17-12e klasse 13Te spelen
    01-02-2020 15:00Geldrop JO17-3SJVV JO17-24e klasse 30Te spelen
    01-02-2020 13:30DVS JO17-2Geldrop JO17-44e klasse 02Te spelen
    01-02-2020 13:15Handel JO17-1Geldrop JO17-54e klasse 24Te spelen
    01-02-2020 13:45SHH JO15-1Geldrop JO15-13e divisie DTe spelen
    01-02-2020 13:00Geldrop JO15-2NWC JO15-33e klasse 05Te spelen
    01-02-2020 11:15FC Eindhoven AV JO15-4MGeldrop JO15-35e klasse 13Te spelen
    01-02-2020 13:00Wilhelmina JO14-1Geldrop JO14-1Hoofdklasse 2Te spelen
    01-02-2020 13:00Geldrop JO14-2Gestel JO14-1G3e klasse 2Te spelen
    01-02-2020 11:30Geldrop JO14-3FC Eindhoven AV JO14-2G4e klasse 06Te spelen
    01-02-2020 12:00Geldrop JO13-1Brabantia JO13-1Hoofdklasse 3Te spelen
    01-02-2020 11:45Schijndel/DE WIT JO13-3GGeldrop JO13-24e klasse 05Te spelen
    01-02-2020 11:30Brabantia JO13-2Geldrop JO13-35e klasse 17Te spelen
    01-02-2020 10:00Geldrop JO12-1DVS JO12-1Hoofdklasse 4Te spelen
    01-02-2020 11:00RKSV Nuenen JO12-2Geldrop JO12-22e klasse 04Te spelen
    01-02-2020 08:30S.V. Brandevoort JO12-5Geldrop JO12-33e klasse 12Te spelen
    01-02-2020 12:00Gemert JO12-4Geldrop JO12-44e klasse 14Te spelen
    01-02-2020 11:30Geldrop JO12-6DOSL JO12-24e klasse 20Te spelen
    01-02-2020 11:30RKVVO JO11-1Geldrop JO11-1Hoofdklasse 4Te spelen
    01-02-2020 10:00Geldrop JO11-2Mifano JO11-11e klasse 02Te spelen
    01-02-2020 10:00Geldrop JO11-3Bergeijk JO11-23e klasse 14Te spelen
    01-02-2020 10:30SJVV JO11-2GGeldrop JO11-54e klasse 19Te spelen
    01-02-2020 10:15WODAN JO10-1Geldrop JO10-1Hoofdklasse 7Te spelen
    01-02-2020 10:00Geldrop JO10-2RKVVO JO10-2G2e klasse 04Te spelen
    01-02-2020 10:00Geldrop JO10-3Stiphout Vooruit JO10-22e klasse 10Te spelen
    01-02-2020 10:15SBC JO10-3Geldrop JO10-44e klasse 04Te spelen
    01-02-2020 10:00Geldrop JO10-5Brabantia JO10-54e klasse 13Te spelen
    01-02-2020 10:30DBS JO10-5Geldrop JO10-64e klasse 15Te spelen
    01-02-2020 08:45Geldrop JO9-1SV Unitas'59 JO9-2Hoofdklasse 7Te spelen
    01-02-2020 08:30RKSV Nuenen JO9-2Geldrop JO9-22e klasse 02Te spelen
    01-02-2020 09:30DVS JO9-3Geldrop JO9-35e klasse 20Te spelen
    01-02-2020 09:00FC Eindhoven AV JO9-2GGeldrop JO9-44e klasse 07Te spelen
    01-02-2020 08:45Geldrop JO9-5RKSV Nuenen JO9-44e klasse 10Te spelen
    01-02-2020 08:45Geldrop JO8-2Reusel Sport/CoTrans JO8-11e klasse 7Te spelen
    01-02-2020 08:45Geldrop JO8-3SV Unitas'59 JO8-54e klasse 18Te spelen
    01-02-2020 08:45SV Budel JO8-4Geldrop JO8-4G4e klasse 42Te spelen
    01-02-2020 08:45Geldrop JO8-5Gemert JO8-64e klasse 18Te spelen
    01-02-2020 09:00Geldrop JO7-2Woenselse Boys JO7-21e klasse 32Te spelen
    01-02-2020 09:00RPC JO7-4Geldrop JO7-31e klasse 31Te spelen
    01-02-2020 09:00Geldrop JO7-4FC Eindhoven AV JO7-21e klasse 10Te spelen
    01-02-2020 08:45SV Valkenswaard JO7-2Geldrop JO7-51e klasse 32Te spelen
    01-02-2020 15:00Geldrop MO19-1Nieuwkuijk MO19-11e klasse 2Te spelen
    01-02-2020 11:30Geldrop MO17-1ST RKVV Keldonk/Boerdonk MO17-12e klasse 01Te spelen
    01-02-2020 11:30Geldrop MO13-1Blauw Geel'38/JUMBO MO13-23e klasse 03Te spelen
    02-02-2020 14:30Venlosche Boys 1Geldrop 11e klasse DTe spelen
    02-02-2020 12:00Dongen 2Geldrop 2Hoofdklasse ATe spelen
    02-02-2020 10:00Best Vooruit 5Geldrop 34e klasse 413Te spelen
    02-02-2020 10:30Geldrop 4Oirschot Vooruit 85e klasse 520Te spelen
    02-02-2020 12:30Geldrop 5SV Unitas'59 75e klasse 519Te spelen
    02-02-2020 12:30Geldrop 6RKSV Nuenen 75e klasse 521Te spelen
    02-02-2020 12:30DBS 7Geldrop 76e klasse 651Te spelen
    02-02-2020 12:15Eindse Boys VR1Geldrop VR13e klasse GTe spelen
    08-02-2020 15:30Gemert JO19-1Geldrop JO19-13e divisie CTe spelen
    08-02-2020 14:30ST DEES/Vessem JO19-1Geldrop JO19-23e klasse 09Te spelen
    08-02-2020 15:00Geldrop JO19-3Olympia Boys JO19-13e klasse 14Te spelen
    08-02-2020 15:00Geldrop JO19-4Brabantia JO19-24e klasse 12Te spelen
    08-02-2020 15:00Geldrop JO17-1Schijndel/DE WIT JO17-14e divisie DTe spelen
    08-02-2020 14:30Mifano JO17-1Geldrop JO17-22e klasse 13Te spelen
    08-02-2020 12:30S.V. Brandevoort JO17-5Geldrop JO17-34e klasse 30Te spelen
    08-02-2020 15:00Geldrop JO17-4Beerse Boys JO17-24e klasse 02Te spelen
    08-02-2020 15:00Geldrop JO17-5SV Someren JO17-34e klasse 24Te spelen
    08-02-2020 12:00Geldrop JO15-1SJO Weltania Bekkerveld JO15-13e divisie DTe spelen
    08-02-2020 13:15S.V. Brandevoort JO15-3GGeldrop JO15-23e klasse 05Te spelen
    08-02-2020 13:00Geldrop JO15-3Woenselse Boys JO15-25e klasse 13Te spelen
    08-02-2020 13:00Geldrop JO14-1Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-1Hoofdklasse 2Te spelen
    08-02-2020 11:00ST DEES/Vessem JO14-1Geldrop JO14-23e klasse 2Te spelen
    08-02-2020 13:15SBC JO14-4Geldrop JO14-34e klasse 06Te spelen
    08-02-2020 11:15UNA JO13-4Geldrop JO13-1Hoofdklasse 3Te spelen
    08-02-2020 11:30Geldrop JO13-2ST DEES/Vessem JO13-14e klasse 05Te spelen
    08-02-2020 11:30Geldrop JO13-3Ollandia JO13-1G5e klasse 17Te spelen