• Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aa, Maud van derTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakermans, SennaTeamspeler
    Broek, Denise van denTeamspeler
    Cremers, DaphneTeamspeler
    Fredriks, RinskeTeamspeler
    Husken, NanneTeamspeler
    Jacobs, NinaTeamspeler
    Kollenburg, Talitha vanTeamspeler
    Lijkema, EmmaTeamspeler
    Noijen, SanneTeamspeler
    Samuels, CeraTeamspeler
    Theuerzeit, NinaTeamspeler
    Verdel, MellanieTeamspeler
    Windt, Jessie deTeamspeler
    Wouters, LauraTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 15:00Geldrop MO19-1 - Nieuwkuijk MO19-1Sportpark De Kievit
    8 feb. 14:45OJC ROSMALEN MO19-1 - Geldrop MO19-1Sportpark De Groote Wielen
    15 feb. 15:00Geldrop MO19-1 - Best Vooruit MO19-1Sportpark De Kievit
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 jan.Mifano 2 - Geldrop 32 - 1
    19 jan.De Valk 1 - Geldrop 16 - 1
  • Poulestanden Geldrop MO19-1 (B4600 Meiden Onder19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKVVO MO19-132017706
    2ST RKSV Heeze/DOSL MO19-1311110914
    3MO19-131118714
    4SV Budel MO19-1310279-23

    Poulestanden Geldrop MO19-1 (229 Meiden Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NOAD'32 MO19-1972047163123
    2HSSC'61 MO19-1971136171922
    3MO19-1861132151719
    4ST RKSV Heeze/DOSL MO19-1960328171118
    5SV Budel MO19-185032920915
    6Nieuwkuijk MO19-19216816-87
    7RKVVO MO19-172051333-206
    8OJC ROSMALEN MO19-192071139-286
    9ST SOM MO19-18116621-154
    10Baardwijk MO19-181071228-163

    Poulestanden Geldrop MO19-1 (225 Meiden Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Best Vooruit MO19-100000000
    2MO19-100000000
    3HSSC'61 MO19-100000000
    4JVC Cuijk MO19-100000000
    5LRC MO19-100000000
    6Margriet MO19-100000000
    7Nieuwkuijk MO19-100000000
    8Nivo Sparta MO19-100000000
    9NOAD'32 MO19-100000000
    10OJC ROSMALEN MO19-100000000
    11Schijndel/DE WIT MO19-100000000