• Blijf in de zomerstop lekker bezig met de bal en kom naar de voetbaldagen van Young Talent Voetbalacademie

    Op maandag 13 juli, dinsdag 14 juli en woensdag 15 juli organiseert de Young Talent Voetbal Academie van assistent-trainer van Geldrop heren 1, Tommy Jacobs, leuke voetbaldagen op het complex van SV Brandevoort. Door het aanbod, dat iedere dag bestaat uit een gevarieerd programma inclusief lunch, werk jij ook tijdens de zomerstop aan je voetbalskills!

    Kortom de voetbaldagen van Young Talent Voetbalacademie zijn dé ideale manier om de zomervakantie in te luiden.

    Voor meer informatie bekijk onderstaande flyer en neem een kijkje op de website van YTV, waar je je kunt aanmelden: www.youngtalentvoetbal.nl.

    De trainers van Young Talent Voetbalacademie hopen jullie allemaal te begroeten op het sportpark van SV Brandevoort!