• Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Chatrou, StefTeamspeler
    Gelten, JochemTeamspeler
    Joosten, RouvenTeamspeler
    Wijngaard, Lucas van denTeamspeler
    Wissen, Bob vanTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 apr. AFGELASTSV Unitas'59 JO19-4 - Geldrop JO19-4Sportpark Bokt
    18 apr. 15:00Geldrop JO19-4 - Waalre JO19-1Sportpark De Kievit
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mrt.RKSV Nuenen JO19-5 - Geldrop JO19-4
  • Poulestanden Geldrop JO19-4 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1UNA JO19-311100150173330
    2RKSV Nuenen JO19-41082053104326
    3RKVVO JO19-21070341241721
    4Wilhelmina Boys JO19-31161435201519
    5SBC JO19-3116143126519
    6RKSV Heeze JO19-394321713415
    7Best Vooruit JO19-2104063124712
    8Geldrop JO19-493061133-229
    9DOSL JO19-282151521-67
    10SV Unitas'59 JO19-491171945-264
    11SV Valkenswaard JO19-29117847-394
    12DVS JO19-391081748-313

    Poulestanden Geldrop JO19-4 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woenselse Boys JO19-13300373349
    2RKSV Nuenen JO19-532011213-16
    3Geldrop JO19-43102523-183
    4RPC JO18-13003318-150

    Poulestanden Geldrop JO19-4 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Mifano JO19-244002061412
    2Best Vooruit JO19-244001641212
    3EMK JO19-13300154119
    4UNA JO19-532012410146
    5FC Eindhoven AV JO19-231116514
    6RKSV Nuenen JO19-5311146-24
    7Wilhelmina Boys JO19-2311146-24
    8Geldrop JO19-44112610-44
    9Acht JO19-34112310-74
    10Brabantia JO19-2301246-21
    11Waalre JO19-1200238-50
    12SV Unitas'59 JO19-42002311-80
    13Boxtel JO19-14004729-220