• Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Chatrou, StefTeamspeler
    Gelten, JochemTeamspeler
    Joosten, RouvenTeamspeler
    Wijngaard, Lucas van denTeamspeler
    Wissen, Bob vanTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 13:15Acht JO19-3 - Geldrop JO19-4Sportpark De Leeuwenkuil
    8 feb. 15:00Geldrop JO19-4 - Brabantia JO19-2Sportpark De Kievit
    15 feb. 14:45Best Vooruit JO19-2 - Geldrop JO19-4Sportpark De Leemkuilen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.De Valk 1 - Geldrop 16 - 1
    18 jan.Best Vooruit JO19-2 - Geldrop JO19-46 - 0
  • Poulestanden Geldrop JO19-4 (0225 Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1UNA JO19-311100150173330
    2RKSV Nuenen JO19-41082053104326
    3RKVVO JO19-21070341241721
    4Wilhelmina Boys JO19-31161435201519
    5SBC JO19-3116143126519
    6RKSV Heeze JO19-394321713415
    7Best Vooruit JO19-2104063124712
    8Geldrop JO19-493061133-229
    9DOSL JO19-282151521-67
    10SV Unitas'59 JO19-491171945-264
    11SV Valkenswaard JO19-29117847-394
    12DVS JO19-391081748-313

    Poulestanden Geldrop JO19-4 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Woenselse Boys JO19-13300373349
    2RKSV Nuenen JO19-532011213-16
    3Geldrop JO19-43102523-183
    4RPC JO18-13003318-150

    Poulestanden Geldrop JO19-4 (0227 Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Acht JO19-300000000
    2Best Vooruit JO19-200000000
    3Boxtel JO19-100000000
    4Brabantia JO19-200000000
    5FC Eindhoven AV JO19-200000000
    6EMK JO19-100000000
    7Geldrop JO19-400000000
    8Mifano JO19-200000000
    9RKSV Nuenen JO19-500000000
    10UNA JO19-500000000
    11SV Unitas'59 JO19-400000000
    12Waalre JO19-100000000
    13Wilhelmina Boys JO19-200000000