• Geldrop JO19-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Agyar, EmreTeamspeler
    Agyar, KaanTeamspeler
    Bergen, Niels vanTeamspeler
    Boer, Jens denTeamspeler
    Boesewinkel, FlorisTeamspeler
    Dalessi, LucaTeamspeler
    Ekici, BatuhanTeamspeler
    Gimbel, NiekTeamspeler
    Hoof, Daan vanTeamspeler
    Man, Keanu deTeamspeler
    Mouhib, ZiyadTeamspeler
    Nisselrooij, Willem vanTeamspeler
    Olphen, Jesse vanTeamspeler
    Speek, JesseTeamspeler
    Weegen, Karst van derTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 15:00Geldrop JO19-2 - Venlosche Boys JO19-1Sportpark De Kievit
    2 mrt. 15:00MMC Weert JO19-1 - Geldrop JO19-2Sportpark Graswinkel
    16 mrt. 14:45MBC '13 JO19-1JM - Geldrop JO19-2Sportpark Mortelskoel
    23 mrt. 15:00Geldrop JO19-2 - FC Geleen-Zuid JO19-1Sportpark De Kievit
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 feb.Vrouwen 1 - RKVV Jeka Dames 1 0 - 0
    17 feb.Geldrop JO15-2 - FC Eindhoven AV JO150 - 0
    17 feb.Geldrop JO12-1 - SV Someren JO12-10 - 0
    17 feb.Geldrop JO19-2 - Geldrop JO16-1 3 - 2
  • Poulestanden Geldrop JO19-2 ( 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 31 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO19-2642024111314
    2De Valk JO19-16321148611
    3RPC JO19-263121715210
    4EFC JO19-263121820-210
    5FC Eindhoven AV JO19-36222111108
    6Woenselse Boys JO19-26114918-94
    7UNA JO19-360151525-101

    Poulestanden Geldrop JO19-2 ( 1e klasse (2e fase) 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JO19-2651027101716
    2EFC JO19-163122417710
    3DBS JO19-363121817110
    4RPC JO19-16303231589
    5Hoogeloon JO19-16222181538
    6Bergeijk JO19-162131422-87
    7SV Unitas'59 JO19-260061038-280

    Poulestanden Geldrop JO19-2 ( Hoofdklasse (3e fase) F )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Budel JO19-122007346
    2VV Zwentibold JO19-122006246
    3MMC Weert JO19-111004133
    4FC Geleen-Zuid JO19-111003033
    5s.v. Laar JO19-121015413
    6MBC '13 JO19-1JM210124-23
    7ST Sportclub Susteren/FC Ria JO19-1100101-10
    8Sportclub Irene JO19-1100114-30
    9Venlosche Boys JO19-1100114-30
    10Blerick JO19-1100103-30
    11JO19-2200225-30