• Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bastiaans, OlafTeamspeler
    Diepen, Tycho vanTeamspeler
    Foederer, StijnTeamspeler
    Gruintjes, LarsTeamspeler
    Kruger, BramTeamspeler
    Uytdehage, KoenTeamspeler
    Vogels, RubenTeamspeler
    Zeeland, Ramon vanTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 13:00Geldrop JO15-2 - NWC JO15-3Sportpark De Kievit
    8 feb. 13:15S.V. Brandevoort JO15-3G - Geldrop JO15-2sportpark Brandevoort
    15 feb. 13:00Geldrop JO15-2 - Lierop JO15-1Sportpark De Kievit
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 jan.Mifano 2 - Geldrop 32 - 1
    19 jan.De Valk 1 - Geldrop 16 - 1
  • Poulestanden Geldrop JO15-2 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Acht JO15-11091049143528
    2Wilhelmina Boys JO15-2980141152624
    3Beerse Boys JO15-1106042415918
    4SJO Juventud JO15-195131919016
    5ODC JO15-2950437181915
    6RKSV Nuenen JO15-394142421313
    7OJC ROSMALEN JO15-5104151427-1313
    8SV Unitas'59 JO15-393152927210
    9JO15-293152830-210
    10DBS JO15-38107544-393
    11Boxtel JO15-2100010747-400

    Poulestanden Geldrop JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Nuenen JO15-33300268189
    2SV Unitas'59 JO15-3320112576
    3JO15-231021214-23
    4Braakhuizen JO15-23003629-230

    Poulestanden Geldrop JO15-2 (0247 Onder 15 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1S.V. Brandevoort JO15-3G00000000
    2Bruheze JO15-300000000
    3Deurne JO15-200000000
    4JO15-200000000
    5Lierop JO15-100000000
    6MVC JO15-1G00000000
    7NWC JO15-300000000
    8Olympia Boys JO15-100000000
    9SJO Helmondia-Mulo JO15-200000000
    10Stiphout Vooruit JO15-200000000
    11SV Venray JO15-600000000
    12Ysselsteyn JO15-1G00000000