• Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Boer, Jens denTeamspeler
    Gimbel, NiekTeamspeler
    Gog, Jordy vanTeamspeler
    Hendrikse, MatsTeamspeler
    Lamers, JohnTeamspeler
    Lierop, Alex vanTeamspeler
    Rooij, Daan deTeamspeler
    Speek, JesseTeamspeler
    Verbiest, JimTeamspeler
    Weegen, Karst van derTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 11:30JVC Cuijk JO14-1 - Geldrop JO14-1Sportpark De Groenendijkse Kampen
    1 feb. 13:00Wilhelmina JO14-1 - Geldrop JO14-1Sportpark De Saren
    8 feb. 13:00Geldrop JO14-1 - Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-1Sportpark De Kievit
    15 feb. 13:00Geldrop JO14-1 - SJO Helmondia-Mulo JO14-1Sportpark De Kievit
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 jan.De Valk 1 - Geldrop 16 - 1
  • Poulestanden Geldrop JO14-1 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1UNA JO14-1G3300163139
    2Brabantia JO14-132019636
    3Geldrop JO14-1301227-51
    4SV Unitas'59 JO14-13012213-111

    Poulestanden Geldrop JO14-1 (0248 Onder 14 compettiie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brabantia JO14-1980133141924
    2Wilhelmina JO14-1961244172719
    3Geldrop JO14-196032214818
    4SJO Helmondia-Mulo JO14-195132228-616
    5HVCH JO14-194051526-1112
    6JVC Cuijk JO14-193241627-1111
    7Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-19234201379
    8Zwaluw VFC JO14-192162127-67
    9ODC JO14-1G92162027-77
    10VV Trinitas Oisterwijk JO14-191351535-206

    Poulestanden Geldrop JO14-1 (0313 Onder 14 competitie (voorjaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brabantia JO14-100000000
    2EFC JO14-100000000
    3Geldrop JO14-100000000
    4HVCH JO14-100000000
    5JVC Cuijk JO14-100000000
    6Rhode/Van Stiphout Bouw JO14-100000000
    7SJO Helmondia-Mulo JO14-100000000
    8Wilhelmina JO14-100000000