• Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Boosman, SjoerdTeamspeler
    Broek, Sil van denTeamspeler
    Dijkman, TimTeamspeler
    Fivie, TimTeamspeler
    Gangadien, LiamTeamspeler
    Vermeulen, KeanoTeamspeler
    Wullems, JelleTeamspeler
    Zeeland, Lucas vanTeamspeler
    Zegers, MitchellTeamspeler
    Zijde, Bryan van derTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 08:30S.V. Brandevoort JO12-5 - Geldrop JO12-3sportpark Brandevoort
    8 feb. 11:30Geldrop JO12-3 - SV Unitas'59 JO12-4Sportpark De Kievit
    15 feb. 10:30Nieuw Woensel JO12-1 - Geldrop JO12-3Sportpark Bokt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 jan.Mifano 2 - Geldrop 32 - 1
    19 jan.De Valk 1 - Geldrop 16 - 1
  • Poulestanden Geldrop JO12-3 (0253 Onder 12 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Nuenen JO12-211100169155430
    2Woenselse Boys JO12-111100167214630
    3SJO Juventud JO12-1116235657-120
    4WODAN JO12-2116143729819
    5SV Unitas'59 JO12-4115333432218
    6ST Knegselse Boys / Steensel JO12-1G114344341215
    7Wilhelmina Boys JO12-1114253646-1014
    8SBC JO12-3G104062950-2112
    9Geldrop JO12-3103252736-911
    10Brabantia JO12-3113264155-1411
    11DBS JO12-3111282046-265
    12Acht JO12-11101102051-311

    Poulestanden Geldrop JO12-3 (B9600 Onder 12 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DBS JO12-23300292279
    2SJO Juventud JO12-132011324-116
    3Geldrop JO12-33102913-43
    4SBC JO12-3G3003416-120

    Poulestanden Geldrop JO12-3 (0254 Onder 12 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brabantia JO12-300000000
    2S.V. Brandevoort JO12-500000000
    3SV Budel JO12-2M00000000
    4Geldrop JO12-300000000
    5SJO Juventud JO12-100000000
    6Nieuw Woensel JO12-100000000
    7NWC JO12-5G00000000
    8RPC JO12-200000000
    9SBC JO12-200000000
    10SJO Helmondia-Mulo JO12-400000000
    11SV Unitas'59 JO12-400000000
    12WODAN JO12-200000000