• Woordje van de voorzitter

    Een nieuw voetbalseizoen staat voor de deur – en dat betekent nieuwe kansen, nieuwe uitdagingen en vooral: samen genieten van de prachtige voetbalsport.
    Maar ook een heel bijzonder voetbalseizoen. Volgend jaar... [Lees verder]

  • Eigen jeugd basis voor het succes van VV Geldrop

    Bijna een eeuw voetbal. Op 5 mei 2026 viert onze club haar 100-jarig bestaan. Door de jaren heen hebben we pieken en dalen meegemaakt, maar vv Geldrop is altijd een club geweest met ambitie. Voetbal draait om plezier en plezier en ambitie gaan hand in hand. Aan de vooravond van het nieuwe seizoen 2025-2026 kijken we waar we staan en spreken John Heijster (Technisch Supervisor) en Nick Kuijlaars (Hoofd Opleidingen) over de realistische ambities die onze club heeft. [Lees het hele interview]

  • Schrijf je in voor een reanimatiecursus

    Binnenkort verzorgen wij weer een reanimatiecursus inclusief gebruik AED voor leden/ vrijwilligers van vv Geldrop. De kosten zijn voor rekening van de club.

    Wil jij deze cursus volgen? Meld je dan snel aan, want er zijn 6 plekken beschikbaar. 

    Meer informatie over deze cursus lees je hier.

  • Verklaring Omtrent Gedrag (VOG)

    Vanaf dit seizoen moeten alle teammanagers of trainers die een jeugdteam begeleiden, een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) kunnen overleggen. Wij willen een veilig sportklimaat bieden aan onze leden. Recentelijk hebben alle teammanagers en trainers hierover bericht ontvangen en is gevraagd de VOG-aanvraag af te ronden.

    Wil je meer weten over ons beleid hierin? [Lees verder]

  • Nieuw trainingsschema staat online

    Sinds 5 augustus wordt er weer getraind worden op Sportpark De Kievit. De nieuwe teams zijn bekend en staan uiteraard in de KNVB Voetbalapp. Ook het nieuwe trainingsschema staat online. Hierop zie je direct op welk veld, welke dag en welk tijdstip jouw team traint.

    Wij wensen alle teams weer een heel mooi en gezellig seizoen! [Bekijk het Trainingsschema]