• Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aa, Maud van derTeamspelerVerdediger
    Bekkering, KleoTeamspelerMiddenvelder
    Esch, Bodil vanTeamspelerAanvaller
    Groenen, RomyTeamspelerMiddenvelder
    Gutierrez Rojo, TaniaTeamspelerMiddenvelder
    Hendriks, RianneTeamspelerMiddenvelder
    Hulst, Ellen van derTeamspelerAanvaller
    Idi, CheyenneTeamspelerVerdediger
    Jochems, LotTeamspelerMiddenvelder
    Kessels, JanineTeamspelerVerdediger
    Kordi, Dina ElTeamspelerMiddenvelder
    Lasaroms, ManonTeamspelerVerdediger
    Lijkema, EmmaTeamspelerAanvaller
    Malmberg, SavannahTeamspelerAanvaller
    Pijnenburg, JaniceTeamspelerDoelverdediger
    Ronde, SabineTeamspelerMiddenvelder
    Slegers, KarlijnTeamspelerAanvaller
    Sojo, AnastasiaTeamspelerVerdediger
    Verdel, MellanieTeamspelerMiddenvelder
    Walschots, WendyTeamspelerAanvaller

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 10:30Amstenrade VR1 - Geldrop VR1Sportpark De Gijselaar
    16 okt. 11:30Geldrop VR1 - Wittenhorst VR1Sportpark De Kievit
    23 okt. 12:00OJC ROSMALEN VR2 - Geldrop VR1Sportpark De Groote Wielen
    30 okt. 11:30Geldrop VR1 - RKHBS VR1Sportpark De Kievit
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.Geldrop VR1 - Festilent VR12 - 6
    25 sep.SSS'18 VR1 - Geldrop VR12 - 2
  • Poulestanden Geldrop VR1 ( 2e klasse G )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Festilent VR122008356
    2SSS'18 VR121109274
    3Leveroy VR121019453
    4Wittenhorst VR121017613
    5RKHBS VR121015413
    6Amstenrade VR1210167-13
    7Geldrop VR1201148-41
    8DAW Schaijk VR12002014-140

    Poulestanden Geldrop VR1 ( Vrouwen beker poulfase Groep 2 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop VR122009276
    2Pusphaira VR121016513
    3Bergeijk VR1200208-80

    Poulestanden Geldrop VR1 ( Groep 2 9 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop VR100000000
    2OJC ROSMALEN VR200000000