• Geldrop JO16-4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boomen, Rob van denOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Flink, TeunTechnische stafTrainer/coach
    Gils, Jeroen vanTechnische stafTrainer
    Vlokhoven, Niels vanOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boomen, Jens van denTeamspeler
    Gils, Jip vanTeamspeler
    Groen, SvenneTeamspeler
    Kaasschieter, SamTeamspeler
    Kamperman, JeremieTeamspeler
    Kaptein, TimTeamspeler
    Merkx, QuintenTeamspeler
    Raesen, JayTeamspeler
    Rongen, ThijsTeamspeler
    Smits, BenjaminTeamspeler
    Stiphout, Tom vanTeamspeler
    Vlokhoven, Willem vanTeamspeler
    Vogels, JensTeamspelerKeeper
    Vugts, TiesTeamspeler
    Wit, Mees deTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 mei. 14:30Reusel Sport/CoTrans JO16-1 - Geldrop JO16-4Sportpark Den Hoek
    18 mei. 15:00Geldrop JO16-4 - Sarto JO16-3Sportpark De Kievit
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Geldrop Veteranen - Braakhuizen 0 - 0
    13 apr.Geldrop JO16-4 - ZSC JO16-1JM5 - 3
    6 apr.SV Unitas'59 JO16-3 - Geldrop JO16-43 - 1
  • Poulestanden Geldrop JO16-4 ( 3e klasse (3e fase) 5 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dommelen JO16-1880042123024
    2DBS JO16-2870128151321
    3RPC JO16-395132322116
    4Reusel Sport/CoTrans JO16-194322317615
    5Woenselse Boys JO16-184221916314
    6ZSC JO16-1JM94053529612
    7SV Unitas'59 JO16-393332217512
    8RKDSV JO16-194052319412
    9Geldrop JO16-483051920-19
    10Brabantia JO16-282151932-137
    11Sarto JO16-381161841-234
    12SSE JO16-190181546-311

    Poulestanden Geldrop JO16-4 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop JO16-477003763121
    2SV Unitas'59 JO16-376013963318
    3RKVVO JO16-174031211112
    4Waalre JO16-16303252059
    5FC Eindhoven AV JO16-273041922-39
    6S.V. Brandevoort JO16-262041122-116
    7Brabantia JO16-372052035-156
    8UDI'19/CSU JO16-27007647-410

    Poulestanden Geldrop JO16-4 ( 3e klasse (2e fase) 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RPC JO16-177005244821
    2SV Unitas'59 JO16-36411167913
    3Geldrop JO16-462221522-78
    4Woenselse Boys JO16-1521210737
    5Brabantia JO16-252121720-37
    6DBS JO16-27142181807
    7Tivoli JO16-16024119-182
    8Wilhelmina Boys JO16-1JM6015436-321

    Poulestanden Geldrop JO16-4 ( Zwaluwen Jeugd Beker O16 2e ronde Groep 5 12 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZSC JO16-1JM10100001
    2Geldrop JO16-410100001