• Geldrop JO16-3

  • Geldrop JO16-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bakermans, DaanTechnische stafAssistent-trainer/coach
    Broek, Floris v.d.Technische stafTrainer/coach
    Gangadien, RushdiOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Akaribe, NoahTeamspeler
    Boosman, SjoerdTeamspelerKeeper
    Broek, Sil van denTeamspeler
    Dijkman, TimTeamspeler
    Fivie, TimTeamspeler
    Gangadien, LiamTeamspeler
    Roulaux, KyanoTeamspeler
    Vermeulen, KeanoTeamspeler
    Zeeland, Lucas vanTeamspeler
    Zegers, MitchellTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 mei. 13:00Geldrop JO16-3 - UNA JO16-2JMSportpark De Kievit
    18 mei. 11:30S.V. Brandevoort JO16-1 - Geldrop JO16-3sportpark Brandevoort
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 apr.Geldrop JO16-3 - RKSV Nuenen JO16-10 - 9
    13 apr.Geldrop Veteranen - Braakhuizen 0 - 0
    13 apr.Rhode/VSB JO16-1 - Geldrop JO16-34 - 2
  • Poulestanden Geldrop JO16-3 ( 2e klasse (3e fase) 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RPC JO16-177003062421
    2RKSV Nuenen JO16-187013172421
    3SV De Braak JO16-165012752215
    4s.v. Laar JO16-174122091113
    5Marvilde JO16-182331317-49
    6Rhode/VSB JO16-182151320-77
    7S.V. Brandevoort JO16-171241327-145
    8UNA JO16-2JM61141216-44
    9ST HMVV/SDO'39/Hulsel JO16-16024720-132
    10Geldrop JO16-37025544-392

    Poulestanden Geldrop JO16-3 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 01 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dommelen JO16-175023582715
    2Geldrop JO16-3750226161015
    3DBS JO16-2742129131614
    4Tivoli JO16-174211510514
    5Brabantia JO16-273133024610
    6Woenselse Boys JO16-171241126-155
    7RPC JO16-371151728-114
    8RKSV Nuenen JO16-37106745-383

    Poulestanden Geldrop JO16-3 ( 2e klasse (2e fase) 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DBS JO16-176103313219
    2Berghem Sport JO16-264202261614
    3Marvilde JO16-163211811711
    4UNA JO16-2JM6222111108
    5Geldrop JO16-36213618-127
    6Margriet JO16-17214925-167
    7Rhode/VSB JO16-171061224-123
    8RKSV Nuenen JO16-27034823-153