• Geldrop JO16-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Boereboom, DennisTeamspeler
    Dijk, Sam vanTeamspeler
    EL Hajjoui, RedouanTeamspeler
    Keuper, RoanTeamspeler
    Nouha, YousriTeamspeler
    Peters, MilanTeamspeler
    Ucal, AydinTeamspeler
    Weijden, Ben van derTeamspeler
    Zeijl, Tijn vanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 13:15Acht JO16-1 - Geldrop JO16-2Sportpark De Leeuwenkuil
    11 feb. 15:00Geldrop JO16-2 - Waalre JO16-1Sportpark De Kievit
    25 feb. 13:00Wilhelmina Boys JO16-1 - Geldrop JO16-2Sportpark Naastenbest
    4 mrt. 15:00Geldrop JO16-2 - De Raven JO16-1Sportpark De Kievit
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 jan.Geldrop 3 - Geldrop 50 - 0
  • Poulestanden Geldrop JO16-2 ( 4e klasse (3e fase) 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKVVO JO16-11100110113
    2UNA JO16-311007073
    3Waalre JO16-111005143
    4Best Vooruit JO16-211004043
    5DVS JO16-110102201
    6Hoogeloon JO16-110102201
    7Geldrop JO16-200000000
    8Wilhelmina Boys JO16-100000000
    9FC Eindhoven AV JO16-3100115-40
    10Woenselse Boys JO16-1100104-40
    11De Raven JO16-1100107-70
    12Acht JO16-11001011-110

    Poulestanden Geldrop JO16-2 ( 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKVVO JO16-1541037112613
    2Geldrop JO16-254102781913
    3Hoogeloon JO16-153022817119
    4DBS JO16-35203201916
    5De Raven JO16-15104747-403
    6UNA JO16-350051431-170

    Poulestanden Geldrop JO16-2 ( 3e klasse (2e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSVN JO16-165015274515
    2Braakhuizen JO16-1540122101211
    3S.V. Brandevoort JO16-25311139410
    4SV De Braak JO16-25302141049
    5Eindse Boys JO16-152031730-136
    6Geldrop JO16-251041728-113
    7VV HEBES JO16-14013419-151
    8DVS JO16-13003632-260