• Geldrop 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruisten, BenTeamspelerAanvaller
    Desriac, YannickTeamspelerVerdediger
    Gils, Max vanTeamspelerDoelverdediger
    Hermeling, SanderTeamspelerAanvaller
    Heuvel, Roel van denTeamspelerVerdediger
    Klein, FelixTeamspelerAanvaller
    Kort, Nico deTeamspelerVerdediger
    Leengoed, Rik vanTeamspelerVerdediger
    Lieshout, Glenn vanTeamspelerVerdediger
    Notten, JeromeTeamspelerAanvaller
    Rebergen, DennisTeamspelerVerdediger
    Rosalia, LandyTeamspelerVerdediger
    Scheenloop, ThijsTeamspelerMiddenvelder
    Sweegers, JozefTeamspelerVerdediger
    Sweegers, MarkTeamspelerMiddenvelder
    Thijssens, FrankTeamspelerDoelverdediger
    Verbeek, RuudTeamspelerAanvaller
    Verest, ThijsTeamspelerAanvaller

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 10:30Geldrop 3 - Woenselse Boys 3Sportpark De Kievit
    16 okt. 12:00RKSV Nuenen 2 - Geldrop 3Sportpark de Oude Landen
    30 okt. 10:30Geldrop 3 - Steensel 2Sportpark De Kievit
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.FC Cranendonck 2 - Geldrop 32 - 1
    25 sep.Geldrop 3 - Rood Wit'62 23 - 0
  • Poulestanden Geldrop 3 ( 3e klasse 305 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Reusel Sport/CoTrans 321108714
    2Steensel 221103214
    3SV Valkenswaard 321103214
    4FC Cranendonck 211002113
    5Geldrop 321014223
    6RKSV Nuenen 221018803
    7DOSL 221013303
    8Maarheeze 221013303
    9Woenselse Boys 310102201
    10Hapert 2200235-20
    11Rood Wit'62 2200215-40

    Poulestanden Geldrop 3 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 5 22 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKSV Nuenen 421106334
    2Geldrop 321106424
    3Woenselse Boys 22002510-50