• Team indeling

    NaamRolFunctie
    Adriaans, StanTeamspeler
    Anker, Willem in 'tTeamspelerVerdediger
    Beer, Bram deTeamspeler
    Bryson, RenselTeamspelerMiddenvelder
    Dalessi, JairoTeamspelerAanvaller
    Dirkx, DonnyTeamspeler
    Eggens, MaxTeamspelerMiddenvelder
    Gies, NiekTeamspeler
    Kleijn, Yari deTeamspelerVerdediger
    Lanen, StijnTeamspelerAanvaller
    Quainoo, Prince KwabenaTeamspeler
    Rouchet, LiamTeamspeler
    Sanders, HarmTeamspelerDoelverdediger
    Schoonderwalt, Gijs vanTeamspeler
    Spijkerboer, TomTeamspeler
    Uytdehage, LarsTeamspeler
    Verdonk, MikeTeamspeler
    Vinck, TeunTeamspeler
    Vlerken, Tijn vanTeamspeler
    Zantvoort, Djino vanTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    16 okt. 12:15JEKA 2 - Geldrop 2Sportpark Beukenlaan
    23 okt. 14:30Wilhelmina Boys 1 - Geldrop 2Sportpark Naastenbest
    30 okt. 11:30Geldrop 2 - RKSV Heeze 2Sportpark De Kievit
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.Den Dungen 2 - Geldrop 20 - 8
    25 sep.Geldrop 2 - Best Vooruit 27 - 2
  • Poulestanden Geldrop 2 ( Hoofdklasse HFK )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop 22200152136
    2VOAB 222009186
    3Wilhelmina Boys 211002113
    4Sarto 221017253
    5Best Vooruit 221018713
    6RKSV Heeze 221013213
    7RKDVC 221013303
    8JEKA 221012203
    9Nemelaer 2210123-13
    10EFC 2210126-43
    11Oirschot Vooruit 2100102-20
    12Den Dungen 22002110-90
    13Rijen 22002013-130

    Poulestanden Geldrop 2 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 31 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop 23300153129
    2Acht 1320111656
    3SCG'18 1310212663
    4S.V. Tongelre 13003528-230

    Poulestanden Geldrop 2 ( Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 61 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop 200000000
    2Wilhelmina Boys 100000000