• Team indeling

    NaamRolFunctie
    Amelsvoort, Jara vanTeamspelerMiddenvelder
    Anker, Willem in 'tTeamspelerVerdediger
    Bellafkir, SofianTeamspelerAanvaller
    Bonnema, GijsTeamspelerVerdediger
    Bruisten, BenTeamspelerAanvaller
    Bryson, RenselTeamspelerMiddenvelder
    Dalessi, JairoTeamspelerAanvaller
    Eggens, MaxTeamspelerMiddenvelder
    Gils, Jeroen vanTeamspeler
    Heuvel, Roel van denTeamspeler
    Kleijn, Yari deTeamspelerVerdediger
    Kort, Nico deTeamspelerVerdediger
    Leengoed, Rik vanTeamspelerVerdediger
    Lieshout, Glenn vanTeamspelerMiddenvelder
    Nisselrooij, Teun vanTeamspelerVerdediger
    Samuëls, RyanTeamspelerMiddenvelder
    Sanders, HarmTeamspelerDoelverdediger
    Scheenloop, ThijsTeamspelerMiddenvelder
    Sidokhine, BorisTeamspelerMiddenvelder
    Vroomen, JorgTeamspelerVerdediger

    Er zijn 9 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 okt. AFGELASTGeldrop 2 - Wilhelmina Boys 2Sportpark De Kievit
    1 nov. AFGELASTEFC 2 - Geldrop 2Sportpark de Dieprijt
    8 nov. AFGELASTGeldrop 2 - Haarsteeg 2Sportpark De Kievit
    15 nov. 11:45RKSV Heeze 2 - Geldrop 2Sportpark Het Lambrek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 okt.Rijen 2 - Geldrop 2
    13 okt.Reusel Sport/CoTrans 2 - Geldrop 20 - 2
    11 okt.Geldrop 2 - JEKA 29 - 0
  • Poulestanden Geldrop 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop 23300176119
    2Brabantia 2320115696
    3RPC 331021219-73
    4RKSV Heeze 33003215-130

    Poulestanden Geldrop 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RKDVC 24301144109
    2Nemelaer 242113307
    3Wilhelmina Boys 2421156-17
    4Geldrop 23201132116
    5Rijen 232017526
    6ODC 241217705
    7Sarto 241214405
    8RKSV Heeze 221104044
    9SC 't Zand 2411279-24
    10RKVVO 24112611-54
    11JEKA 24112410-64
    12Haarsteeg 23102710-33
    13Oirschot Vooruit 2403115-43
    14EFC 23012410-61

    Poulestanden Geldrop 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beek Vooruit 211006063
    2Blauw Geel'38/JUMBO 211007253
    3Yerseke 211006153
    4Nemelaer 211005053
    5Unitas'30 211006243
    6Hardinxveld 211005143
    7GRC-14 211004133
    8Haarsteeg 211004223
    9Walcheren 211004223
    10Geldrop 211002023
    11RKDVC 511002113
    12Brabantia 300000000
    13Dommelen 200000000
    14DOSKO 200000000
    15Dubbeldam 200000000
    16GJS 200000000
    17R.K.S.V. Groen Wit 200000000
    18Heerjansdam 200000000
    19Nieuw Lekkerland 200000000
    20Oranje Wit 200000000
    21VV Papendrecht 200000000
    22RCS 200000000
    23RKDVC 400000000
    24Roosendaal 300000000
    25Sliedrecht 300000000
    26SSC'55 200000000
    27Steen 200000000
    28Steenbergen 200000000
    29SVSSS 200000000
    30Terneuzense Boys 300000000
    31WHS 200000000
    32Wilhelmina'26 200000000
    33Zundert 300000000
    34De Zwerver 200000000
    35Uno Animo 2100112-10
    36Den Dungen 2100124-20
    37ST Oostkapelle / Domburg 2100124-20
    38Reusel Sport/CoTrans 2100102-20
    39HSSC'61 2100114-30
    40VOAB 2100126-40
    41Streefkerk 2100115-40
    42Kozakken Boys 2100127-50
    43Zeelandia Middelburg 2100116-50
    44Helvoirt 2100105-50
    45Irene'58 2100106-60