• Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beets, HugoTeamspelerVerdediger
    Deenen, HugoTeamspeler
    Groningen, Quinn vanTeamspeler
    Haas, Lars deTeamspelerAanvaller
    Lanen, StijnTeamspelerAanvaller
    Pol, Stan van derTeamspeler
    Renfrum, LyndenTeamspeler
    Spijkerboer, TomTeamspeler
    Verstraaten, WouterTeamspelerMiddenvelder
    Vlerken, Tijn vanTeamspelerMiddenvelder
    Zantvoort, Djino vanTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    5 feb. 14:30Best Vooruit 1 - Geldrop 1Sportpark de Leemkuilen
    12 feb. 14:30Geldrop 1 - TAC'90 1Sportpark De Kievit
    26 feb. 14:30Geldrop 1 - SC 't Zand 1Sportpark De Kievit
    4 mrt. 17:15Marvilde 1 - Geldrop 1Sportpark Jongelingsveld
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    29 jan.SC Kruisland 1 - Geldrop 13 - 0
    22 jan.Geldrop 3 - Geldrop 50 - 0
  • Poulestanden Geldrop 1 ( 1e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Best Vooruit 1128132718925
    2SC Kruisland 11264226131322
    3Nemelaer 11271425151022
    4TAC'90 1127142415922
    5Erp 1126151717019
    6fc Boshuizen 1125432122-119
    7Geldrop 1125342121018
    8VOAB 1125162326-316
    9Marvilde 1123632219315
    10SC 't Zand 1124172425-113
    11Sarto 1123451519-413
    12FC Eindhoven AV 1113351317-412
    13DOSKO 1113171722-510
    14RKSV Heeze 1122192147-267

    Poulestanden Geldrop 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop 132018356
    2SVSSS 1311178-14
    3Brabantia 1311146-24
    4RPC 1310235-23

    Poulestanden Geldrop 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 55 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop 111000003
    2RKVVO 110010000

    Poulestanden Geldrop 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde Groep 1 Beker laatste 64 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nieuwkuijk 111007073
    2Kloetinge11006063
    3WNC11006243
    4DESK 111005143
    5SVOD'22 111004043
    6JEKA 111004133
    7SV Meerkerk 111003033
    8Best Vooruit 111004223
    9Tholense Boys 111004223
    10R.K.S.V. Groen Wit 111003123
    11Unitas'3011003123
    12Achilles Veen11002023
    13Bavel 111002023
    14VC Vlissingen 111002023
    15RKDVC 111004313
    16DSE 111003213
    17EBOH 111003213
    18EFC 111003213
    19MEC'07 111003213
    20Zwaluw VFC 111003213
    21Bergeijk 111002113
    22Halsteren 111002113
    23Nivo Sparta 111002113
    24Drechtstreek 111001013
    25SC Gastel 111001013
    26RCS 111001013
    27TSC 111001013
    28DBS 111002203
    29Nuenen11002203
    30VV Papendrecht 111001103
    31PSV 111000003
    32Steen 111000003
    33RKSV Heeze 110012200
    34Geldrop 110012200
    35LRC 110011100
    36Den Dungen 110010000
    37Terneuzen 110010000
    38EDN'56 1100134-10
    39Geldrop 2100123-10
    40GSC/ODS 1100123-10
    41Reusel Sport/CoTrans 1100123-10
    42Vlijmense Boys 1100123-10
    43De Zwerver 1100123-10
    44GJS 1100112-10
    45De Valk 1100112-10
    46Victoria'03 1100112-10
    47FC Dauwendaele 1100101-10
    48Heerjansdam 1100101-10
    49Prinsenland 1100101-10
    50WVV'67 1100101-10
    51's Heer Arendskerke 1100124-20
    52Gestel 1100124-20
    53Dubbeldam 1100113-20
    54RBC 1100113-20
    55Almkerk 1100102-20
    56Luctor Heinkenszand 1100102-20
    57SVSSS 1100102-20
    58Moerse Boys100114-30
    59Vuren 1100103-30
    60Heukelum 1100126-40
    61SCO 1100115-40
    62Zeelandia Middelburg 1100104-40
    63GPC Vlissingen 1100106-60
    64Blauw Wit'81 1100107-70
  • Scheidsrechtersaanstellingen

    DatetimeScheidsrechtersWedstrijdInfo
    za 04-feb.Lambregts, T. (Thijs)SV Unitas'59 JO11-4 - Geldrop JO11-2
    za 04-feb.AfgeschermdRood Wit'62 JO15-1 - Geldrop JO15-4
    za 04-feb.Kuijpers, K. (Kevin)Rood Wit'62 JO13-4 - Geldrop JO13-4
    za 04-feb.Meijer, T. (Tom)Bladella MO15-1 - Geldrop MO15-1
    za 04-feb.AfgeschermdMifano JO15-1 - Geldrop JO15-3
    za 04-feb.Arendsen, J.J.P. (Jos)Nijnsel/TVE Reclame JO16-1 - Geldrop JO16-1
    za 04-feb.Hermans, W. (Wesley)Acht JO16-1 - Geldrop JO16-2
    za 04-feb.Rijt, L.L.G. (Luuk) van derS.V. Brandevoort JO19-3 - Geldrop JO19-3
    za 04-feb.Cornelissen, W. (Wim)Brabantia JO19-1 - Geldrop JO19-1
    zo 05-feb.Lieshout, T.J.J.L. (Timo) vanDommelen 4 - Geldrop 4
    zo 05-feb.AfgeschermdRood Wit'62 2 - Geldrop 3
    zo 05-feb.Keulen, H.A.J.M. (Henri) vanBest Vooruit 2 - Geldrop 2
    zo 05-feb.Liebregts, A.J.W.M. (Adriaan)DVS 8 - Geldrop 8
    za 11-feb.Alofs, K. (Kyra)S.V. Roggel MO20-1 - Geldrop MO20-1
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Braken, Marco van denTechnische stafTrainer/coach
    Heuvel, Til van denTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Moorsel, William vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Santvoort, Geert vanOverige stafMateriaalman
    Schaap, MarkOverige stafTeammanager