• Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beets, HugoTeamspelerVerdediger
    Haas, Lars deTeamspelerAanvaller
    Lanen, StijnTeamspelerAanvaller
    Pol, Stan van derTeamspeler
    Renfrum, LyndenTeamspeler
    Spijkerboer, TomTeamspeler
    Verstraaten, WouterTeamspelerMiddenvelder
    Vlerken, Tijn vanTeamspelerMiddenvelder
    Zantvoort, Djino vanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Geldrop 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Venray 126184473254858
    2Wittenhorst 12615294845347
    3RKSV Heeze 12614573837147
    4Geldrop 126144868392946
    5Chevremont 126144856461046
    6Venlosche Boys 126126841301142
    7Sportclub Susteren 126116946341239
    8Deurne 126115104041-138
    9De Ster 126104124544133
    10ZSV 12686123538-330
    11BSV Limburgia/Kamerland 12687112539-1429
    12Veritas 12676133049-1927
    13SSS'18 12644182465-4116
    14Wilhelmina'08 12633202360-3712
  • Scheidsrechtersaanstellingen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Boer, Ruud denOverige stafTeammanager
    Bonnema, GijsOverige stafTeammanager
    Heuvel, Til van denTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Heuvel, Til van denOverige stafTeammanager
    Moorsel, William vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Santvoort, Geert vanOverige stafMateriaalman
    Schaap, MarkOverige stafTeammanager
    Zweegers, PietOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.