• Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beets, HugoTeamspelerVerdediger
    Haas, Lars deTeamspelerAanvaller
    Lanen, StijnTeamspelerAanvaller
    Pol, Stan van derTeamspeler
    Renfrum, LyndenTeamspeler
    Spijkerboer, TomTeamspeler
    Verstraaten, WouterTeamspelerMiddenvelder
    Vlerken, Tijn vanTeamspelerMiddenvelder
    Zantvoort, Djino vanTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 14:30Geldrop 1 - Marvilde 1Sportpark De Kievit
    16 okt. 14:30Nemelaer 1 - Geldrop 1Sportpark De Walzaad
    23 okt. 14:30RKVVO 1 - Geldrop 1Sportpark Heikant
    30 okt. 14:30Geldrop 1 - RKSV Heeze 1Sportpark De Kievit
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.TAC'90 1 - Geldrop 12 - 2
    25 sep.Geldrop 1 - Best Vooruit 12 - 4
  • Poulestanden Geldrop 1 ( 1e klasse B )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Best Vooruit 122007256
    2fc Boshuizen 122006246
    3FC Eindhoven AV 122003036
    4TAC'90 121105324
    5Erp 121104224
    6SC Kruisland 121102024
    7VOAB 1210167-13
    8SC 't Zand 1210145-13
    9Marvilde 1201123-11
    10Geldrop 1201146-21
    11Sarto 1201124-21
    12Nemelaer 1200203-30
    13DOSKO 1200248-40
    14RKSV Heeze 1200215-40

    Poulestanden Geldrop 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 1 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop 132018356
    2SVSSS 1311178-14
    3Brabantia 1311146-24
    4RPC 1310235-23

    Poulestanden Geldrop 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 55 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop 100000000
    2RKVVO 100000000
  • Scheidsrechtersaanstellingen

    DatetimeScheidsrechtersWedstrijdInfo
    za 08-okt.Jong, O. (Olivier) deS.V. Brandevoort JO12-4 - Geldrop JO12-4
    za 08-okt.Zebairi, M. (Mohamed)SV Unitas'59 JO13-4 - Geldrop JO13-3
    za 08-okt.Sabel, D. (Dante)Marvilde JO13-2 - Geldrop JO13-2
    za 08-okt.Thielen, S. (Sem)Mierlo Hout MO15-2 - Geldrop MO15-1
    za 08-okt.Hermens, D.M.A. (Djeslinn)S.V. Brandevoort JO16-3 - Geldrop JO16-1
    za 08-okt.Wijgerden, J.J. (John) vanSV Unitas'59 JO15-1 - Geldrop JO15-1
    za 08-okt.Boereboom, D. (Dennis)Geldrop JO14-1 - Braakhuizen JO14-1
    za 08-okt.Diaz Varas, R. (Roberto)Brabantia JO15-2 - Geldrop JO15-2
    za 08-okt.Vossenberg, R. (Remco) van deMifano JO19-2 - Geldrop JO19-2
    za 08-okt.Kuyen, R. (Ruud) vanASV'33 JO17-1 - Geldrop JO17-2
    za 08-okt.Cornelissen, W. (Wim)Geldrop JO19-1 - Dommelen JO19-1
    za 08-okt.Bogers, J. (Jim)Geldrop JO17-3 - SV Valkenswaard JO17-3
    za 08-okt.Moorsel, E.J.H. (Ed) vanGeldrop JO16-2 - DBS JO16-3
    za 08-okt.Olphen, F. (Frank) vanGeldrop JO19-4 - DVS JO19-2
  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Heuvel, Til van denTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Moorsel, William vanTechnische stafAss.-trainer/coach
    Santvoort, Geert vanOverige stafMateriaalman
    Schaap, MarkOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.