• Tot ons spijt hebben we gisteravond een bericht gekregen dat de persoon die de coacchavond inhoudelijk zou leiden langdurig ziek is. Zijn collega’s moeten daarom zijn diensten overnemen, waardoor het niet mogelijk is om een van zijn collega’s de avond te laten leiden.

     

    Gisteravond en vandaag heeft Leef! Geldrop-Mierlo gekeken of er op kort termijn nog iemand anders beschikbaar is die de avond op exact dezelfde wijze kan leiden. Helaas is dit niet gelukt, waardoor ons niets anders rest dan de avond af te moeten zeggen.

    We hopen in de toekomst de coachavond(en) op te kunnen pakken, omdat we ook zien dat er animo voor is. Dit willen we met voorkeur met de dezelfde gastspreker doen, die inhoudelijk de avond kan en wil verzorgen. Voor nu kunnen we op zo’n kort termijn helaas niets meer betekenen.

    Met vriendelijke groet

    Leef! Geldrop-Mierlo