• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 aug. 19:30Geldrop 2 - Valkenswaard 2Sportpark De Kievit
    31 aug. 20:15Geldrop 1 - PSV av 1Sportpark De Kievit
    1 sep. 18:00JO11-1 - RKSV Rhode JO11-1Sportpark De Kievit
    4 sep. 10:00Geldrop JO9-1 - RPC JO9-1Sportpark De Kievit
    4 sep. 10:00JO11-1 - Blauw Geel'38 JO11-1Sportpark De Kievit
    4 sep. 10:30DVS JO13-3 - Geldrop JO13-3Sportpark De Aalstervelden
    4 sep. 11:30Geldrop JO13-1 - UNA JO13-1Sportpark De Kievit
    4 sep. 11:30Geldrop JO12-1 - Blauw Geel '38 JO12-1Sportpark De Kievit
    4 sep. 13:00RPC JO15-1 - Geldrop JO15-1Sportpark De Heihoef
    4 sep. 13:00Geldrop JO15-2 - RPC JO14-1Sportpark De Kievit
    4 sep. 13:15Roosendaal JO16-1 - Geldrop JO16-1Sportpark Hulsdonk
    4 sep. 15:00Geldrop JO19-1 - Brabantia JO19-1Sportpark De Kievit
    4 sep. 15:00SV Valkenswaard JO17-1 - Geldrop JO17-1Sportpark Den Dries
    4 sep. 15:00Geldrop JO17-3 - Geldrop JO17-2Sportpark De Kievit
    4 sep. 15:00RPC JO18-1 - Geldrop JO19-4Sportpark De Heihoef
    4 sep. 17:00Geldrop VT - Oud Geldrop 4Sportpark De Kievit
    5 sep. 10:30Geldrop 3 - Woenselse Boys 2Sportpark De Kievit
    5 sep. 10:30Geldrop VR2 - Pusphaira VR4Sportpark De Kievit
    5 sep. 11:00Sport Vereniging Tongelre 3 - Geldrop 8Sportpark Tongelre
    5 sep. 11:00Braakhuizen 3 - Geldrop 5Sportpark De Kievit
    5 sep. 11:30Geldrop 2 - FC Eindhoven AV 2Sportpark De Kievit
    5 sep. 12:00RPC 4 - Geldrop 4Sportpark De Heihoef
    5 sep. 12:00RKSV Nuenen 8 - Geldrop 9Sportpark de Oude Landen
    5 sep. 12:30Geldrop 7 - Pusphaira 3Sportpark De Kievit
    5 sep. 12:30Geldrop 6 - SBC 13Sportpark De Kievit
    7 sep. 19:00EMK 1 - Geldrop 2Sportpark Wettenseind
    7 sep. 20:00Bergeijk VR1 - Geldrop VR1Sportpark De Bergerheide
    7 sep. 20:00Geldrop 1 - Marvilde 1Sportpark De Kievit
    11 sep. 08:30Gemert JO11-1 - Geldrop JO11-1Sportpark Molenbroek
    11 sep. 08:30S.V. Brandevoort JO9-5JM - Geldrop JO9-6JMsportpark Brandevoort
    11 sep. 08:45Geldrop JO7-3JM - S.V. Brandevoort JO7-1Sportpark De Kievit
    11 sep. 08:45Geldrop JO8-2 - UNA JO8-1Sportpark De Kievit
    11 sep. 08:45Geldrop JO9-2 - Mierlo Hout JO9-1Sportpark De Kievit
    11 sep. 08:45Geldrop JO9-4 - S.V. Brandevoort JO9-3Sportpark De Kievit
    11 sep. 08:55Stiphout Vooruit JO7-1 - Geldrop JO7-3JMSportpark De Kievit
    11 sep. 09:00Geldrop JO7-2JM - Sport Vereniging Tongelre JO7-1Sportpark De Heihoef
    11 sep. 09:00RPC JO7-2 - Geldrop JO7-1JMSportpark De Kievit
    11 sep. 09:00Rhode/VSB JO8-1 - Geldrop JO8-1Sportpark De Neul
    11 sep. 09:00RPC JO11-5 - Geldrop JO11-5Sportpark De Heihoef
    11 sep. 09:00EMK JO9-1 - Geldrop JO9-3Sportpark Wettenseind
    11 sep. 09:05Geldrop JO7-3JM - Mifano JO7-1Sportpark De Kievit
    11 sep. 09:10Geldrop JO7-2JM - SV Unitas'59 JO7-3Sportpark De Heihoef
    11 sep. 09:10Geldrop JO7-1JM - Braakhuizen JO7-1Sportpark De Kievit
    11 sep. 09:15Sport Vereniging Tongelre JO9-2 - Geldrop JO9-5Sportpark Tongelre
    11 sep. 09:20RPC JO7-1 - Geldrop JO7-2JMSportpark De Heihoef
    11 sep. 09:20DOSL JO7-1JM - Geldrop JO7-1JMSportpark De Kievit
    11 sep. 09:45SV Unitas'59 JO11-4 - Geldrop JO11-3Sportpark Bokt
    11 sep. 09:45RKSV Nuenen JO10-3 - Geldrop JO10-3JMSportpark de Oude Landen
    11 sep. 09:45RKSV Nuenen JO10-2 - Geldrop JO10-2Sportpark de Oude Landen
    11 sep. 10:00Geldrop MO15-1 - Boskant MO15-1Sportpark De Kievit
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 sep.Geldrop JO19-4 - Marvilde JO19-36 - 1
    11 sep.Geldrop JO16-2 - Unitas '59 JO16-3JM1 - 3
    11 sep.JO17-3 - Nieuw Woensel JO17-25 - 6
    11 sep.JO17-1 - Dommelen JO17-13 - 1
    11 sep.JO19-3 - SV Unitas'59 JO19-52 - 11
    11 sep.Best Vooruit JO19-1 - Geldrop JO19-12 - 2
    11 sep.Riethoven JO19-1 - JO19-23 - 0
    11 sep.Geldrop JO15-4 - Brabantia JO15-22 - 7